CO VŠE VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

PŘEHLED NAŠICH SLUŽEB

Osvětlení

LED nebo tradičnější světelné zdroje? Navrhneme a instalujeme pro vás to nejvhodnější osvětlení, volitelně s možností integrace do chytré domácnosti.

Elektrické vytápění

Přímotopy, topné fólie, akumulační topná tělesa – to jsou jen některé z mnoha dostupných technologií. Samozřejmě můžeme zajistit i zapojení klimatizace.

Instalace spotřebičů

Sklokeramická deska, nová trouba nebo třeba soustruh v dílně. Obraťte se na nás a my zajistíme vše potřebné od poradenství po odborné zapojení.

Elektrické rozvody

Dům, byt, kancelář nebo třeba provozovna. Všude tam je potřeba upravit rozvody, přidat jistič nebo zásuvku, případně zajistit kompletní rekonstrukci.

Náhradní dodávka proudu

Nepříjemná situace, ale zvládneme ji. Zajistíme náhradní dodávku proudu – zajistíme generátor, nebo provizorní řešení prodlužovacími kabely. Volejte 24/7!

Montáž hromosvodů

Věděli jste, že při blesku se vzduch ohřeje až na 30 000 °C? Správně zapojený hromosvod může zachránit váš majetek a často i život. Obraťte se na nás!

Opravy a rekonstrukce

Rekonstrukce domu nebo bytu je ideální čas pro úpravy rozvodů. Zajistíme pro vás veškeré potřebné práce včetně rozvodů televizních a datových sítí.

Slaboproudé rozvody

Domácí interkom, kamerový systém nebo instalace rozvodů počítačové sítě jsou další ze služeb, které pro vás rádi realizujeme. Obraťte se na nás pro další info.

.... a co více?

Pokud si nejste jistí, zeptejte se nás. Poradenství a orientační kalkulace jsou u nás vždy zdarma. Jistech = Jistota & Technologie. Jsme vám k dispozici nonstop.